Contact

Interesse in Thalassa ?

Contacteer ons dan snel op volgende E-mail adressen:

Voorzitter: Filip Ridel
E-mail naar voorzitter@thalassa-diving.be

Duikonderricht: Peter Vernaeve
E-mail naar duikonderricht@thalassa-diving.be

Secretaris: Bianca De Mulder
E-mail naar secretaris@thalassa-diving.be

Penningmeester: Jan Van Hove
E-mail naar penningmeester@thalassa-diving.be

PR en Evenementen: Veerle Levecke
E-mail naar pr@thalassa-diving.be

 Webmaster: Raf Plas
E-mail naar webmaster@thalassa-diving.be

Materiaalmeester: Mike Madelein
E-mail naar materiaalmeester@thalassa-diving.be